День

 (І-ІІІ т.)

№ каб.

Керівник гуртка

Назва гуртка

Час проведення

 

Понеділок ( 1, 3 т.)

26

Мельничук М.М.

«Краєзнавчий гурток німецькомовних країн»

15.45 - 16.30

30

Саванчук О.А.

«Хендкрафт»

13.00-14.00

Понеділок ( 2, 4 т.)

106

Костюкевич Л.В.

«Любисток»

14.20-15.05

 

 

 

 

 

 

 

 

Вівторок (1, 3 т.)

Каб.27 г.№1

Огризкова О.М.

Співочі серця

14.25-15.10

15

Мельник Т.М.

«Цікава англійська»

14.30-15.15

206

Колісніченко В.В.

Математичний

14.20—15.05

24

Ясак С.Д.

Виразне читання

14.30-15.05

 

202

Лавор О.А.

Методична студія

15.05-15.45

Вівторок (2, 4 т.)

203

Гожий В.М.

Інформатики

14.30-15.10

28

Никонець К.М.

«Цікаві місця світу»

14.30-15.15

 

12

Яремчук І.А.

«Вироби з фоамірана»

14.30-15.05

Вівторок (3, 4 т.)

304

Горкуненко Г.Ф.

Політико-інформаційний клуб «Україна і світ»

10.50-11.30

 

 

 

 

 

 

Середа

29 

Годун К.О.

Творчість навколо нас

13.00-14.00

 

 

 

 

Середа (1,3 т.)

203

Онищук В.В.

Адміністратор ПК

14.20- 15.05

11

Безрук Л.Г.

Лекторій «За здоровий спосіб життя»

15.15 - 16.00

16

Юркевич Ж.В.

«Клуб розмовної мови»

14.20-15.05

27

Годунко Л.В.

«Англомовні країни»

14.20-15.05

 

102

Стельмах Н.П.

«Професійна майстерність»

15.10-15.55

 

205

Тищук А.В.

 Ляльковий театр

14.30—15.05

 

 

Середа (2,4 т.)

23

Магрело Н.К.

«Знавці українського слова»

15.20—15.55

201

Івашків Т.М.

Хімія навколо нас

14.20-15.05

204

Лук’янов Г.Г.

Цікава фізика

14.20-15.05

 

109

Тарасюк В.В.

«Палітра»

14.20-15.05

14

Жабчик В.В.

Туристичний

14.30—15.05

 

13

Антонюк М.М.

Військово-патріотичний гурток «Захисник Вітчизни»

14.30-15.15

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер (1, 3 т.)

101

Слободзян І.М.

Університет «Природа»

(за окремим розкладом)

14.20—15.05

 

305

Білецька О.Д.

Університет «Культура»

 (за окремим розкладом 1 раз у місяць)

14.20 -15.05

303

Левшунова О.О.

«Первоцвіт»

15.10-16.00

305

Щедріна М.М.

«Природничий»

15.10-16.00

Каб.17 г.№1

Межанова А.О.

«Цікава музика»

17.00 -17.45

Четвер (2, 4 т.)

302

Жакун Л.А.

Драматичний гурток «Шанс»

15.30 -16.15

Початкова освіта

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель з початкової освіти
Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

Дошкільна освіта

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вихователь з дошкільної освіти
Іспити: українська мова (диктант), біологія (тести)

Фізична культура

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель фізичної культури 
Іспити: творчий конкурс, українська мова (диктант).

Трудове навчання

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель технологій, 
вчитель інформатики в початкових класах

Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

 34502
Україна
Рівненська область
м.Сарни
вул.Ковельська,16
   тел./факс: +38 (03655) 3-40-60
E-mail: 
http://sttc-rv.com