На відділенні здійснюється підготовка молодших спеціалістів за спеціальностями 012 Дошкільна освіта та 014.11 Середня освіта (Фізична культура). У 8-ми академічних групах навчається 197 студентів. Підготовку майбутніх спеціалістів здійснюють висококваліфіковані педагоги серед яких кандидати наук, спеціалісти вищої категорії із званням «викладач-методист». За сумлінну й віддану працю педагоги відзначені почесними нагородами та грамотами. До 2019 року керувала роботою відділення Стельмах Надія Павлівна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Нині очолює відділення спеціаліст вищої категорії, викладач дитячої психології та фахових методик дошкільної освіти Шимко Олександр Юрійович. Колектив працює над забезпеченням якісної підготовки майбутніх спеціалістів шляхом упровадження новітніх технологій навчання в умовах оновлення освіти.

   Для здійснення освітньої діяльності створена потужна навчально-методична база. Функціонують кабінети, обладнані сучасною технікою та укомплектовані необхідною навчальною літературою й наочними посібниками. Є спортивний зал, зал ритміки та хореографії, бібліотека, 3 комп’ютерні класи. З року в рік наші студенти стають призерами обласних та всеукраїнських змагань, конкурсів, учасниками науково-практичних конференцій та семінарів.

     З метою ознайомлення вихованців із сучасними тенденціями освіти організовуються зустрічі з цікавими людьми, налагоджена співпраця із кафедрами Рівненського державного гуманітарного університету.

     На відділенні працюють гуртки та спортивні секції, в яких студенти розвивають свої творчі та фізичні можливості, займаються улюбленою справою. З ініціативи викладачів та студентів відділення був створений Молодіжний громадський фізкультурно-спортивний клуб "Сокіл" до складу якого входять всі студенти коледжу.

     Систематично проводяться цікаві заходи, зустрічі із відомими людьми. Так, вже традиційним стали легкоатлетичний пробіг до Дня фізичної культури і спорту, спартакіада коледжу, місячник майстер-класів для студентів спеціальності Дошкільна освіта за участю педагогів-практиків ЗДО міст Сарни, Вараша, Дубровиці, акції, виставки та флешмоби.

 

     Таке активне студентське життя сприяє вихованню цілеспрямованої, самодостатньої, всебічно освіченої особистості, озброєної новітніми підходами у навчанні та готової працювати з дітьми XXI століття.

 

Початкова освіта

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель з початкової освіти
Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

Дошкільна освіта

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вихователь з дошкільної освіти
Іспити: українська мова (диктант), біологія (тести)

Фізична культура

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель фізичної культури 
Іспити: творчий конкурс, українська мова (диктант).

Трудове навчання

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель технологій, 
вчитель інформатики в початкових класах

Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

 34502
Україна
Рівненська область
м.Сарни
вул.Ковельська,16
   тел./факс: +38 (03655) 3-40-60
E-mail: 
http://sttc-rv.com