- Терміни зовнішнього незалежного оцінювання( далі – ЗНО)
- Реєстрація з 01 лютого до 09 березня 2022 р.
- Основна сесія з 23 травня до 17 червня 2022 р.
- Додаткова сесія – 23 червня до 15 липня 2022 р
- Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку :українська мова,українська моваі література, історія України, математика, математика рівня стандарт, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.
- Коженучасник ЗНО матиме змогу скласти тест із п’яти предметів безкоштовно.
- Результати зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох предметів:
1) з української мови;
2) з математики рівня стандарт
3) з іноземної мови або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття)
4) та четвертого предмета (із перелікупредметів ЗНО) за вибором випускників та учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2022 роцізараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації (ДПА).
- Тестові матеріали для ЗНО з історії України,математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені мовами національних меншин.
- Для участі в конкурсі на навчання у заклади вищої освіти України абітурієнти зможуть подати Сертифікат ЗНО з 2019по 2022 роки.
- Абітурієнти матимуть право подати до п’яти заяв (на місця державного та регіонального замовлення) (п.1 р.VI Умови прийому).
- Розширено перелік спеціальностей для вступу в магістратуру, на які необхідно буде проходити єдине фахове вступне випробування (Умови прийому).
- Результати ЄВІ за 2020 - 2022 роки – дійсні.
Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати наш сайт www.lv.testportal.gov.ua і скористатись матеріалами для підготовки до ЗНО: програми ЗНО, характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2022 року та пройти онлайнове тестуваннятощо.
Додаткова інформація:
www. testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;
www.lv.testportal.gov.ua. – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;
0322422660 - гаряча лінія Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Як не розгубитися у вирі інформації? На що варто зважати, готуючись до ЗНО? Які предмети ЗНО/ДПА вибрати? Чому реєстрація – це не квест, а простий алгоритм?
Команда Українського центру оцінювання якості освіти проаналізувала всі запити та найпоширеніші запитання, отримані протягом кількох років. І прийняла рішення — розробити та систематизувати для учасників зовнішнього незалежного оцінювання «Путівник учасника ЗНО-2022» (https://testportal.gov.ua/putivnyk-uchasnyka-zno/).
Це справжній довідник, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час, після тестування. Адже ми зібрали в ньому всю потрібну інформацію. Вона для зручності так і згрупована – за форматом «запитання ‒ відповіді».
Для того щоб полегшити пошуки потрібної сторінки на сайті УЦОЯО, достатньо просто перейти за гіпертекстом або зісканувати QR-код, що є в суперпутівнику.
(https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2021/12/2022.pdf)
Він зорієнтує вас у часі та інформаційному просторі. А от відчути атмосферу тестування допоможе пробне ЗНО, реєстрація на яке розпочнеться 5 січня 2022 року.
Щоб іспит був вдалим, важливо не хвилюватися, тому на всіх етапах підтримка батьків украй потрібна. Як знизити рівень стресу і допомогти сформувати спокійне ставлення до процедури тестування? Експерти центру подбали і про це ‒ підготували поради для батьків.
(https://testportal.gov.ua/porady-batkam/)
Український і регіональні центри оцінювання якості освіти зроблять усе, щоб ваші випускні оцінки були об’єктивними, а вступ — справедливим.
Постановою Головного державного санітарного лікаря України затверджено рекомендації щодо безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в умовах пандемії. Деталі за цим посиланням.
Подробнее: ЯК ПРОХОДИТИМЕ ЗНО В УМОВАХ ЕПІДЕМІЇ КОРОНАВІРУСУ?